ZAMKNIJ
Kariera

Kierownik ds. Partnerów | Polski

Założona w 2004 roku firma TEKCE stała się wiodącą międzynarodową firmą z branży nieruchomości, stosującą pełnowymiarowe podejście w sprzedaży nieruchomości. Oferujemy prawdziwie globalny zasięg z 20 biurami w 5 krajach: Turcji, Hiszpanii, Cyprze, Szwecji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nasz zespół składający się z ponad 250 wielojęzycznych profesjonalistów posługuje się ponad 30 językami, zapewniając płynną komunikację nabywcom nieruchomości na całym świecie.

Opis Stanowiska

TEKCE współpracuje z agencjami nieruchomości, biurami doradztwa prawnego i biurami podróży na całym świecie. Partner Supervisor będzie odpowiedzialny za proces onboardingu partnera, rozwijanie i utrzymywanie partnerskich relacji zarówno z nowymi, jak i obecnymi partnerami.

Główne Obowiązki:

• Nawiązywanie i utrzymywanie głównego punktu kontaktowego z partnerami,

• Pośredniczenie między partnerami a agentami TEKCE,

• Monitorowanie i aktualizacja procesów współpracy z partnerami,

• Wspieranie TEKCE w przygotowaniach do międzynarodowych targów i roadshow.

Wymagania:

• Znajomość infrastruktury CRM,

• Silne umiejętności interpersonalne,

• Umiejętności negocjacyjne i radzenia sobie z obiekcjami,

• Efektywna praca z wysokimi standardami,

• Kreatywne myślenie i rozwiązywanie problemów,

• Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego.

Korzyści dla Pracowników:

Wynagrodzenie + prowizja

Godziny pracy (+2 GMT)

08:30 - 18:00 poniedziałek - piątek
10:00 - 15:00 Sobota

W TEKCE wierzymy, że pasja i potencjał są kluczowe. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w branży, czy doświadczonym profesjonalistą, najważniejsza jest Twoja uczciwość i otwartość umysłu. Jesteśmy zaangażowani w Twój sukces! Nasza dedykowana Akademia TEKCE w biurze w Stambule, Göztepe, oferuje kompleksowy 2-tygodniowy program szkoleniowy. Podczas tego intensywnego szkolenia zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności, aby osiągnąć sukces w branży nieruchomości.

Podanie o pracę, Kierownik ds. Partnerów | Polski

Stambuł, Cevizlibag, Stambuł, Göztepe, Bursa, Antalia, Konyaaltı, Muğla, Bodrum, Ankara, Antalia, Belek, Alicante, Orihuela Costa, Mersin, Mezitli, Muğla, Fethiye, Izmir
Dziękujęmy! Twoja aplikacja została pomyślnie przesłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
WGRAJ CV

Formaty Plików CV: PDF, MS Word, MS Power Point, JPEG, TXT, RTX