ZAMKNIJ
Kariera

Agent Nieruchomości | Osoba Polskojęzyczna

Przenieś swoją karierę w branży nieruchomości na wyższy poziom z wiodącą firmą nieruchomości w Hiszpanii!

TEKCE Nieruchomości to jedna z wiodących firm na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Jeśli szukasz możliwości rozwoju kariery w już odnoszącej sukcesy firmie, to właśnie rekrutujemy pewnych siebie, samodyscyplinowanych, zorientowanych na klienta współpracowników, którzy skutecznie zarządzają komunikacją między kupującymi a sprzedającymi.

Opis Stanowiska

Agent nieruchomości to profesjonalny pośrednik między sprzedającymi a kupującymi. Obowiązki agenta nieruchomości obejmują przewodzenie kupującym w marketingu i zakupie nieruchomości po odpowiedniej cenie w najlepszych i najbardziej niezawodnych warunkach.

Główne obowiązki

  • Towarzyszenie kupującym podczas wizytacji nieruchomości,
  • Doradzanie klientom odnośnie odpowiedniości i wartości nieruchomości, którą odwiedzają,
  • Przedstawianie ofert zakupu potencjalnym nabywcom,
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i ich możliwości finansowych w celu zaproponowania odpowiednich rozwiązań,
  • Udzielanie klientom porad dotyczących warunków rynkowych, procesów negocjacyjnych, cen, kredytów hipotecznych, wymagań prawnych i związanych z nimi kwestii,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji (umów itp.),
  • Posiadanie informacji na temat rynku nieruchomości,
  • Tworzenie list nieruchomości na sprzedaż, zawierających informacje takie jak lokalizacja, cechy, zdjęcia itp.,
  • Sprawdzanie umów zakupu w celu zapewnienia spełnienia warunków,
  • Zapewnienie uczciwego i rzetelnego postępowania.

Wymagane Umiejętności i Kompetencje

  • Doświadczenie w branży nieruchomości nie jest wymagane, ale preferowane,
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Silne umiejętności interpersonalne,
  • Proaktywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zorientowanie na cele i ambicje,
  • Zainteresowanie długoterminową karierą w naszej firmie,
  • Podstawowa znajomość korzystania z Internetu, systemu Windows i MS Office,
  • Elastyczność w godzinach pracy,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy.

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek 09.00-18.00 (Przerwa 13:00-15:00); Sobota 10.00-15.00

Podanie o pracę, Agent Nieruchomości | Osoba Polskojęzyczna

Alicante, Orihuela Costa
Dziękujęmy! Twoja aplikacja została pomyślnie przesłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
WGRAJ CV

Formaty Plików CV: PDF, MS Word, MS Power Point, JPEG, TXT, RTX